Loading...

Сенцову вручили Шевченківську премію

Сенцову вручили Шевченківську премію

Українському режисеру Олегу Сенцову вручили Національну премію імені Тараса Шевченка.

Об этом сообщает http://polit-mix.net

Нагороду він отримав у номінації кінематографія за фільми "Гамер" і "Носоріг", повідомляють на сторінці комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка в Facebook, передає сайт "Gazeta.ua".

На цю відзнаку фільми Сенцова висунула Національна спілка журналістів України. Режисерові присудили перемогу ще 2016-го, коли він перебував в увʼязненні в Росії, але отримав він її лише зараз.

"Відбулася зустріч голови комітету, письменника Юрія Щербака з лауреатом Національної премії-2016 кінорежисером Олегом Сенцовим. Пʼять років заслужена нагорода чекала на лауреата. Незабаром її вручать митцю", — повідомили в комітеті.

Лауреат отримує диплом, почесний знак і грошову премію, розмір якої щорічно встановлює президент України. Так, 2016-го розмір Шевченківської премії склав 192 тис. грн, а 2017-го і 2018 роках — 240 тис.₴Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kultura/item/45536-sentsovu-vruchyly-shevchenkivsku-premiiu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP