Loading...

Волиняни спрямували до держбюджету понад мільярд гривень

За підсумками січня-серпня 2019 року на Волині сплачено 1 мільярд 35 мільйонів гривень податку на додану вартість. Це на 29,4 відсотка більше проти аналогічного періоду 2018 року.

Такий ріст сплати податку на додану вартість обумовлений економічними чинниками та якісним процесом адміністрування, – констатують в ГУ ДПС у Волинській області.

«Враховуючи той факт, що ПДВ залишається бюджетоутворюючим, процес адміністрування податку на додану вартість постійно вдосконалюється. Нині фахівці податкової служби мають сучасні технологічні рішення та алгоритми взаємодії з представниками бізнесу з тим, щоб своєчасно запобігати потенційним зловживанням. Завдяки винятково електронному формату спілкування з платниками ПДВ податківці можуть у найкоротші строки реагувати на маніпуляції зі звітністю і виявляти ризики несплати», – наголошує
в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що завдяки електронному адмініструванню ПДВ, що виключає суб’єктивний чинник, фахівці ДПС забезпечують належний податковий супровід суб’єктів господарювання.

«Понад 40 відсотків від усіх податкових надходжень до державного бюджету в області забезпечують саме платники ПДВ. Це не лише фактична оцінка позиції бізнесу, що турбується про наповнення бюджету країни, а й роботи податківців у напрямку забезпечення надходжень до держбюджету», – підсумував Сергій Кондратюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Зарплати на Волині активно позбуваються конвертів
  • Волиняни спрямували на армію понад 200 мільйонів гривень
  • Податки поповнили бюджети волинських громад майже на три мільйони гривень

Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/46221/volinyani-spryamuvali-do-derzhbudzhetu-ponad-milyard-griven/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP