Loading...

Ексголова Держкіно назвав топ-3 українські стрічки, які радить переглянути

Серед українських фільмів, які ексголова Державного агентства України з питань кіно (2014-2019 рр.) Пилип Іллєнко радить переглянути, – "Атлантида" Валентина Васяновича, "Додому" Нарімана Алієва, "Толока" Михайла Іллєнка.


Пилип Іллєнко, відповідаючи в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK на запитання щодо власного "хіт-параду" українських стрічок, які він рекомендував би до обов’язкового перегляду кожній українській родині, назвав три фільми.


"Атлантида" Валентина Васяновича, "Додому" Нарімана Алієва, "Толока" Михайла Іллєнка", – перелічив Пилип Іллєнко.


Ведуча Юлія Литвиненко уточнила, що останню стрічку знімав дядько Пилипа Іллєнка. Гість студії розповів, що фільм "Толока" почали знімати ще у "нульових роках", потім процес призупинили, а потім розпочали знову у грудні 2012 року, і влітку цього року стрічку здали.Пилип Іллєнко зазначив, що у зйомках виникла тривала пауза через те, що зник інвестор. Він також повідомив, що компанію, яка знімала це кіно, передав іншим особам, які працювали над фільмом.


"Написав заяву про конфлікт інтересів і виконав всі вимоги чинного законодавства. НАЗК навіть мене перевіряло за це. Порушень не знайдено", – додав Пилип Іллєнко.


Як повідомляли, за результатами голосування журі 76-го Венеційського міжнародного кінофестивалю в офіційній конкурсній програмі «Горизонти» переміг повнометражний художній фільм Валентина Васяновича «Атлантида».


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/09/17/eksgolova_derzhkino_nazvav_top3_ukrainski_strichky_yaki_radyt_pereglyanuty_1648869”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP