Loading...

Redmi випустить таємничій флагман вже 19 вересня


У китайського виробника Xiaomi очікуються гарячі тижні в решті вересня. Компанія вже підтвердила великий анонс 24 вересня, а тепер підшефний Xiaomi бренд Redmi пообіцяв щось цікаве в найближчі дні.

Спочатку Redmi повідомила про запуск флагманського продукту в період між 17 і 23 вересня. Потім в офіційному магазині Xiaomi Mall з’явилося оголошення, що глава Redmi і за сумісництвом віце-президент Xiaomi Лю Вейбинг (Lu Weibing) проведе живу трансляцію 19 вересня.

У тизерному постері також зроблений натяк на загадковий флагман. Більш того, обіцяно, що продажі почнуться в той же самий день. Виходячи з зображення, можна припустити, що мова йде про смартфон або подібний портативний пристрій.

Раніше чутки повідомляли, що Redmi близька до випуску пристрою на основі флагманської платформи Snapdragon 855+. Втім, багато чого від живої трансляції чекати не варто, це може виявитися і нова колірна версія смартфона серії Redmi K20.


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/75087”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP