Loading...

Ізраїльтяни вперше повторно обирають Кнесет

Ізраїльтяни вперше повторно обирають Кнесет
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

В Ізраїлі розпочалися перші з моменту проголошення держави Ізраїль повторні парламентські вибори. У вівторок, 17 вересня, о 7:00 за місцевим часом відкрилося більш ніж 11 000 виборчих дільниць, що працюватимуть до 22:00, передає DW.

На цих виборах зможуть проголосувати понад 6,3 млн наділених правом голосу громадян.

Перші прогнози щодо результатів виборів очікуються після закриття виборчих дільниць.

Проведені нещодавно опитування показували, що партія чинного прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху «Лікуд» набирає 32 місця у Кнесеті. Таку саму кількість мандатів у ізраїльському законодавчому органі соціологи прогнозують і для головного конкурента Нетаньяху та його політсили – центристського блоку партій !Кахоль-Лаван» ( «Біло-блакитні») на чолі з колишнім керівником генштабу ізраїльської армії Бені Ганцом.

На тлі такого розкладу сил вирішальне слово щодо формування майбутньої урядової коаліції матиме лідер партії «Наш дім Ізраїль» Авігдор Ліберман, який з 2016 по 2018 рік був міністром оборони Ізраїлю в одному з попередніх урядів на чолі з Нетаньяху. Соціологи прогнозують, що політсила Лібермана матиме в новому Кнесеті не менше 10 місць.

Після виборів президент Ізраїлю Реувен Рівлін має доручити формування урядової коаліції одному з депутатів Кнесету. Зазвичай таке доручення отримує голова найпотужнішої політичної сили. На формування урядової коаліції дається чотири тижні, але можливе також подовження цього терміну ще на два тижні.

Нинішнє голосування – вирішальне для 69-річного Біньяміна Нетаньяху. Він заплямував свою репутацію кількома скандалами, в тому числі й корупційними. Раніше в прокуратурі Ізраїлю заявили про намір висунути проти нього звинувачення в корупції та в кількох інших правопорушеннях.

Оглядачі припускають, що в разі своєї перемоги Нетаньяху намагатиметься за допомогою Кнесету гарантувати собі імунітет проти кримінального переслідування.

Після попередніх парламентських виборів у квітні цього року Нетаньяху не зміг у відведений йому законом термін домовитися про створення коаліції з іншими партіями, тож Кнесет довелося розпустити й призначити повторне голосування на 17 вересня.

Також читайте
Зеленський: вибори на Донбасі можливі тільки після виведення військ
Зеленський: вибори на Донбасі можливі тільки після виведення військ 13 вересня 2019, 22:54
Андрій Магера: «Від партії влади в новій ЦВК буде не менше восьми членів»
Андрій Магера: «Від партії влади в новій ЦВК буде не менше восьми членів» 13 вересня 2019, 15:15
«Повернути Ізраїлю велич»: Нетаньяху заявив претензії на 30% палестинської території
«Повернути Ізраїлю велич»: Нетаньяху заявив претензії на 30% палестинської території 12 вересня 2019, 09:00

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20202132-izrayiltyani-vpershe-povtorno-obirayut-kneset”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Юрий Моша. Все про США. Часть 4 «Прокурорская правда» нашла коррупционеров в министерствах - Владимир Токарев и Юрий Рельян Сороки и другие «дети Каменецкого» Слуцкий Днепр – уже не Нарик. Золотаревский Фото с «законниками» - вне закона. Роскомнадзор пытается скрыть связи Робсона с «ворами в законе» Директор Института судебных экспертиз Рувин пытался спасти Насирова ядерная триада России Гром-2019 Марионетка Косюка Юрий Власенко снова собрался в Раду Лох – не мамонт. Антон Яценко собирается обманывать украинцев еще десятки лет Андрей Довбенко и Ко? РЕГИСТРАЦИОННАЯ МАФИЯ В УКРАИНЕ Богатый чиновник Павел Ливинский Олег Аверьянов из ОПГ Европа вместо тюрьмы рвется в Парламент Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде угрожают судами СМИ за правду об их отношениях Кенес Ракишев решил разжечь гражданскую войну в Казахстане ради наживы Славія Как Кенес Ракишев переиграл воротил лондонского Сити Exodus HTC Нафтогазу и Приватбанку Удар по украинской коррупции: Виктор Медведчук объявит войну НБУ Кенес Ракишев и его PR-махинации Безопасный город для лохов. Банда пилит на видеокамерах Кенес Ракишев: рейдер под прикрытием ФСБ Братья Фистали нацелились на большой куш Криминально-армянская любовь ВВП Путин подписал скандальную подделку друзей Керимова утвердил
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP