Loading...

Кількість постраждалих внаслідок отруєння в школі на Вінничині зросла до 40 людей

Кількість постраждалих унаслідок отруєння у Вінницькій області зросла до 40. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Усі вони отруїлись у шкільній їдальні Козятинської ЗОШ № 2. Попередній діагноз постраждалих — гострий гастроентероколіт.

«Попередньо встановлено, що потерпілі отруїлись продуктами харчування у їдальні школи. Роботу закладу, який готував та доставляв їжу до школи, призупинено», — йдеться у повідомленні.

Поліція відкрила за фактом отруєння провадження за ч.1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу.Джерело статті: “https://zaxid.net/kilkist_postrazhdalih_vnaslidok_otruyennya_v_shkoli_na_vinnichini_zrosla_do_40_lyudey_n1489182”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP