Loading...

Чим заміжній секс краще вільного - 3 основних переваги


В той час, як ваші друзі кидаються з головою у вир романтичних пригод і нових стосунків, крутять курортні романи і змінюють сексуальних партнерів "наче рукавички", ти кохаєшся з постійним сексуальним партнером — своїм чоловіком. Хто знаходиться в вигіднішому становищі?

Відповідаючи на це питання, експерти одностайні — секс у шлюбі набагато кращий і приємніший, ніж "вільний" секс з 3 основних глобальних причин:

  1. Ви з партнером прекрасно знаєте і відчуваєте один одного.

Звичайно, секс з новою людиною має свої плюси (всі відчуття нові й захоплюючі і кохатися хочеться практично весь час), але це як новий атракціон, який захоплює подих, коли дивишся з боку, а сівши в нього, не знаєш, чого чекати.

У той же час, чоловік може з заплющеними очима показати всі ваші ерогенні зони, так що в ліжку з ним можна просто розслабитися і отримувати задоволення. І він отримує задоволення, коли просто бачить, що вам добре.

  1. Вам комфортно один з одним.

З чоловіком можна бути, а не здаватися. Він бачив вас всякою, сонною, з незмитою тушшю, не вищипаними бровами і навіть (о жах!) з не поголеними ногами! Тому в ліжку можна зосередитися на сексі, а не на тому, наскільки привабливо ви виглядаєте в тій чи іншій позі, чи оцінив він вашу нову білизну і т.п.

  1. Ви добре взаємодієте один з одним.

Запорука гарного сексу — повноцінне спілкування партнерів. Якщо ви не можете прямо говорити, що вам подобається, а що ні, а що, наприклад, ви ще не пробували, але дуже хочете, ваше сексуальне життя не прогресуватиме. Щасливий шлюб зазвичай має на увазі, що ви обидва можете відкрито обговорювати і здійснювати нові сексуальні фантазії і один одного, покращуючи таким чином якість сексуальної, а значить, і сімейного життя.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/lady/chim-zamizhniy-seks-krasche-vilnogo---3-osnovnih-perevagi-377444”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP