Loading...

У Росії назвали можливі терміни чергового етапу обміну полоненими

Обмін полоненими між Україною і Росією може відбутися після саміту в «нормандському форматі», який планують провести до кінця жовтня, передає 1NEWS з посиланням на .Новий етап обміну полоненими між Москвою і Києвом активно обговорюється на найвищому рівні в обох державах, повідомляє сьогодні російське видання «Известия» з посиланням на власні джерела, знайомі з ситуацією.


У свою чергу адвокат Валентин Рибін, який представляв у судах деяких з тих, кого Україна передала Росії під час першого обміну, зазначив, що поки немає жодних узгоджених списків. Він додав, що також немає орієнтовних термінів нового обміну. Адвокат підтвердив, що ясність в даному питанні з’явиться після саміту «нормандської четвірки».


При цьому Рибін дав зрозуміти, що питання обміну полоненими «знаходяться в роботі».


13 вересня Володимир Зеленський, президент України, заявив про початок підготовки чергового обміну полоненими з Російської Федерацією. Він зазначив, що Київ готує новий список на обмін засудженими, але точних термінів його реалізації не назвав.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/u-rosiyi-nazvaly-mozhlyvi-terminy-chergovogo-etapu-obminu-polonenymy.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP