Loading...

Бюджет-2020: На доступне житло передбачили 100 млн грн

Про це свідчить проєк закону №2000 "Про державний бюджет України на 2020 рік", передає Depo.ua.

Зазначається, що кошти дозволять ввести в експлуатацію майже 15,6 тис. кв м житла та забезпечити власним житлом 256 сімей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, а також інших громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Крім того, з метою зменшення фінансового навантаження на громадян, які отримали у минулих роках іпотечні житлові кредити в комерційних банках за державної підтримки, у проєкті державного бюджету враховано кошти у сумі 64,3 млн гривень. Зазначені кошти будуть спрямовані на часткову компенсацію відсоткової ставки майже по 4 тисячах кредитів комерційних банків, отриманих громадянами на будівництво (реконструкцію) та придбання житла, у тому числі молодими сім’ями та одинокими молодими громадянами.

У проєкті бюджету передбачено 28 млн грн на надання 33 пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла, що дозволить забезпечити громадян власним житлом загальною площею близько 2 тис. кв метрів.

Нагадаймо, для здійснення заходів із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення у Державному бюджеті на 2020 рік враховані кошти у обсязі 93,8 млн₴Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/byudzhet-2020-na-dostupne-zhitlo-peredbachili-100-mln-grn-201909161029501”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP