Loading...

Вінницькі студенти вишили книгу про Вінницю


Вчора на День Вінниці студенти педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вишили книгу про Вінницю. Вона складається з одинадцяти сторінок. На дев’яти – відомі об’єкти обласного центру, на двох інших – герб міста та надпис «Моя Вінниця». Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сайт Вінниця.info.

Завідувачка кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Леся Старовойт розповіла, що вишивали книгу півроку 15 студенток:

– Вони обирали ті об’єкти, які є найбільш рідними для них. Вишивали. Потім ми ці сторінки перетворили в єдину книгу.

vushuta-gnuga-vinnutsia- 1

vushuta-gnuga-vinnutsia-2 1

На сторінках – вишитий вінницький трамвай та гілка сакури, водонапірна Вежа, Арка, корпус педагогічного університету, площа Костянтина Могилка з літаком, фонтан з Атлантом і планетами, театр імені Садовського, ковані скульптури Вінниці та Спасо-Преображенський кафедральний собор.

vushuta-gnuga-vinnutsia-3 1

vushuta-gnuga-vinnutsia-4 1

vushuta-gnuga-vinnutsia-6 1

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Фото: vinnitsa.info


Джерело статті: “http://vlasno.info/kultura/6/prezentatsiji/item/31811-vinnytski-studenty-vyshyly-knyhu-pr”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP