Loading...

Шевченко не вважає помилкою трансфер з "Мілану" в "Челсі"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Весті.ua.

Шевченку неприємно згадувати трансфер в лондонський клуб.

"Чи згоден я з думкою, що мій перехід з "Мілану" в "Челсі" був помилкою? Ні в якому разі. Не збираюся навіть цю тему обговорювати. Я не хочу згадувати минуле. Розумієте, це нормальний життєвий процес. Все як мало б відбуватися, так і сталося", — сказав Шевченко.

Андрій почав кар’єру професійного футболіста в київському "Динамо" в 1993 році. У 99-му нападник перейшов до "Мілану", а в 2006-му — в "Челсі". У 2008 році Шевченко повернувся в "Мілан", де провів один сезон на правах оренди. Останньою командою українця стало київське "Динамо" (2009-2012).Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/shevchenko-ne-vvazhae-pomilkoyu-transfer-z-milanu-v-chelsi-201909151028765”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP