Loading...

Олександр Пономарьов зізнався, у яких стосунках з ексдружиною Оленою Мозговою

Олександр Пономарьов зізнався, у яких стосунках з ексдружиною Оленою Мозговою

Український співак Олександр Пономарьов, у якого днями поцупили пісню, розповів про стосунки між ним та його колишньою дружиною виконавицею Оленою Мозговою, йдеться у "Світському житті".

Як зізнався артист, нещодавно екскохана запросила його у гості аби відсвяткувати день народження їхньої спільної доньки. Саме коли прийшов Олександр, нинішній чоловік Олени Девід Аксельрот не захотів спілкуватися з ним.

"Нещодавно святкували день народження донечки Женьки, Олена запросила мене до себе додому, а ось Володя (Девід Аксельрот) пішов до тренажерної зали. Не знаю, щось не вийшло у нього зі мною контакту", — повідомив співак.

На питання, у яких Олександр стосунках з колишньою дружиною, заявив, що не в ідеальних.

"Я не можу сказати, що у нас ідеальні стосунки з Оленою, вони якось сплесками бувають, з чим ці сплески пов’язані, не знаю. В принципі нічого поганого не роблю. Я не можу не прийти, якщо у мене є така можливість, наприклад як концерт пам’яті Мозгового, дідуся моїх доньок", — розповідав артист.

Варто відзначити, що Олександр Пономарьов та Олена Мозгова були у шлюбі 10 років. Вони виховують спільних доньок: Євгенію та Зою.

Нагадаймо, нещодавно Олександр Пономарьов показав архівне фото з випускного.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/oleksandr-ponomarov-ziznavsya-u-yakih-stosunkah-z-eksdruzhinoyu-olenoyu-mozgovoyu-1411239.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP