Loading...

"Представилася як Доктор Смерть". Супрун розповіла, як потролила Зеленського

"Представилася як Доктор Смерть". Супрун розповіла, як потролила Зеленського

Колишня в.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в інтервю LB.ua розповіла подробиці зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

За словами Супрун, представники Офісу президента запросили її а зустріч з президентом, аби представити систему трансформацію охорони здоров’я. Відбувалася зустріч ще у червні, а були на ній, окрім Зеленського, керівник ОПУ Андрій Богдан, його заступники Сергій Шефір та Олексій Гончарук (нині прем’єр-міністр), помічник президента Андрій Єрмак та чинний нардеп "Слуги народу" Михайло Радуцький.

"Ми розповідали президенту, як відбувається трансформація системи. Було багато запитань, досить довга розмова, майже півтори години. Радуцький багато перебивав і хотів показати, що він ніби розуміється на тому, що відбувається, але натомість показав, що він насправді не розуміється", — згадала вона.

За словами Супрун, їй задавали багато питань щодо створення Національної служби здоров’я і державної страховки з бюджетних коштів. Цікавим було і знайомство Супрун із Зеленським.

"Ви згадали, як президент мене називав, коли виступав по телевізору — точніше, не назвав, але майже назвав. Коли при знайомстві він подав руку і сказав: "Володимир Зеленський", я подала руку і сказала: "Доктор Смерть. Але це смерть совєцької медицини". Він посміявся і сказав: "Ну, нормально", — згадує доктор Супрун.

Вона додала, що мала й інші зустрічі з представниками Офісу президента, але розмова завжди йшла про трансформацію охорони здоров’я, а не крісла в уряді.

Слід відзначити, що в одному зі своїх коментарів ще до відставки уряду Волдимира Гройсмана Зеленський висловився щодо Супрун: "Супрун? Ну, по-різному до неї ставляться. Ви ж знаєте, як її називають? Ну, Слава Богу, у моєї сім’ї інший лікар".

Нагадаймо, 29 серпня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, а також її заступники Павло Ковтонюк та Олександр Лінчевський подали заяви про звільнення з посад. 30 серпня під будівлею МОЗу зібралися люди, щоб висловити подяку Супрун за роботу. Вона пообіцяла, що і далі публікуватиме у своєму фейсбуці цінні поради та розвіюватиме медичні міфи.

Новою міністеркою охорони здоров’я стала Зоряна Скалецька. На сайті президента 25 тисяч підписів зібрала петиція за повернення Супрун на пост голови МОЗ, однак Зеленський відповів, що міністра вже призначено.


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/predstavilasya-yak-doktor-smert-suprun-rozpovila-yak-potrolila-zelenskogo-1410246.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP