Loading...

Вибори у Росії: в окупованому Севастополі - рекордно низька явка

Вибори у Росії: в окупованому Севастополі — рекордно низька явка
Фото ЕРА


«Станом на 12 годину явка склала 12,25% виборців, — «голова виборчкому»


Явка на «виборах депутатів Законодавчих зборів» в окупованому Севастополі до полудня становила 12,25%, що є найнижчим показником на виборах регіонального та федерального рівня за всі п’ять років після окупації півострова Росією. Про це в неділю повідомив журналістам «голова виборчкому» Сергій Даниленко.


«Станом на 12 годину явка склала 12,25% виборців. Для порівняння: на виборах Заксобранія першого складу — 18,92%, на виборах губернатора було 14,9%, на виборах в Держдуму у 2016 році — 20,32%, на виборах президента — 35,08%. Поки явка за всі минулі п’ять кампаній нижча. Будемо сподіватися, що погода погіршиться і люди підуть на виборчі дільниці», — сказав Даниленко.


Як пише видання, загальна кількість виборців, згідно зі списками, становить 320,5 тис. осіб. Даниленко ж уточнив, що до кінця дня ця цифра може змінитися: додадуться виборці, яких з якихось причин раніше не внесли до списків.


Зазначено, що «парламент» Севастополя, вибори в який проходять 8 вересня, в єдиний день голосування, складається з 24 депутатів: 16 з них будуть обрані за партійними списками, ще 8 — по одномандатних округах. «Чинний депутатський корпус» був обраний у вересні 2014 року – незабаром після окупації Криму і Севастополя Росією.


Нагадаймо, у Росії стартував єдиний день голосування.


У свою чергу, МЗС України закликало посилити міжнародний тиск на Росію через "вибори" в окупованому Криму.


Європейський союз вже заявив, що не визнає проведені 8 вересня російською владою в Криму і Севастополі вибори депутатів парламентів і місцевих рад.


Джерело: ТАСС


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/vibori-u-rosiji-v-okupovanomu-sevastopoli-rekordno-nizka-yavka-623603.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP