Loading...

Директор палацу "Україна" офіційно прокоментував, чи відбудеться концерт Повалій

Директор палацу "Україна" офіційно прокоментував, чи відбудеться концерт Повалій

Сьогодні, 4 вересня, під час брифінгу, присвяченому результатам 5-річної діяльності палацу "Україна", його директор Роман Недзельський вперше відповів, чи відбудеться концерт Таїсії Повалій, який планувався на 10 грудня, у палаці.

Як передає журналіст ТСН, під час брифінгу Недзельський офіційно заявив, що концерту Повалій у палаці "Україна" не буде. Причиною скасування виступу співачки директор палацу назвав те, що вони не дійшли певної згоди. Як зазначив Недзельський, на ці дати вже навіть заплановані інші заходи.

Також Роман зізнався, що у нього була попередня розмова з чоловіком Таїсії Повалій, продюсером Ігорем Ліхутою, щодо концерту 10 грудня. Співачка та її чоловік повинні були дати суспільству відповідь на низку запитань, зокрема, де живуть, чи підтримують вони українських військових і тому подібне.

Днями зірка все ж таки відповіла в Instagram-акаунті на ці запитання і заявила, що "жодного закону України не порушувала", зокрема до окупованого Криму не їздила.

Окрім цього Недзельський зауважив, що без його відома розвішали афіші з концертом Повалій, який буцім-то повинен був відбутися 10 грудня у палаці. Як повідомив директор, у них навіть не було укладено жодних умов.

Нагадаймо, нещодавно співачка Таїсія Повалій оголосила про те, що вперше за п’ять років дасть концерт у Києві. Виступ мав відбутися 10 грудня у палаці "Україна". Однак сам директор палацу "Україна" навіть не зв’язувався з організаторами концерту. Саме тоді Роман Недзельський назвав новину про концерт Повалій у палаці "Україна" "провокацією".

Кореспондентка ТСН Алла Хоцянівська


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/direktor-palacu-ukrayina-oficiyno-prokomentuvav-chi-vidbudetsya-koncert-povaliy-1405647.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
МОГИЛЬНЫЕ ЧЕРВИ ИМПЕРИИ АЛЕКСАНДРА ЩУКИНА: ПРОНЫРЛИВЫЙ ИЛЬДАР УЗБЕКОВ И «РОДНОЙ» ТИМУР ФРАНК Тевфик Ариф (Тофик Арифов) нескромен до вульгарности Костоломы Ольги Тимофеевой напали на депутата Елену Шувалову Вадим Ермолаев «отмылся» в карьере Вор вне закона Юрий Ериняк и его пехота FIFA Проект «Второй паспорт»: иммиграция станет легкой! Криминальный владелец ГК МИЦ Рябинский Андрей Михайлович и Сергей Михайлов по кличке Михась Где миллионы: криминальные подробности о деятельности ГК МИЦ Агент \"Нурбану\" - старая правда о Кариме Масимове   инсульт Людмила Демченко: канцелярская крыса в налоговой лишь бы во власть Алексей Муляренко: куда угодно Атлетик Більбао Степан Гавриш: биоргафия политической проститутки Президент Беларуси Наиля Аскер-Заде передала компромат на Путина западным спецслужбам Бакай Банк Егор Терентьев Безлюдный центр Бериславський район Захаров Игорь Нарусова Людмила Слесарев Александр Тягачев Леонид Цепов Роман Селезнев Кшиштоф Пендерецкий Алексей Панин
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP