Loading...

Пожежа на судні біля Каліфорнії: восьмеро загинули, 20 зникли безвісти

Пожежа на судні біля Каліфорнії: восьмеро загинули, 20 зникли безвісти

На прогулянковому судні, що зайнялося і згодом затонуло біля каліфорнійського узбережжя у США, загинуло восьмеро людей і ще близько 20 осіб вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомляє ВВС.

"Кількість загиблих на прогулянковому судні "Консепшн", яке затонуло біля узбережжя острова Санта-Крус (штат Каліфорнія), сягнула 8 людей. Ще близько 20 людей вважаються зниклими безвісти", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, загалом на борту перебували 34 пасажири і п’ятеро членів екіпажу.

#CommercialBoatFire- The 75’ Conception, based in Santa Barbara Harbor, caught fire early 9/2 while anchored off Santa Cruz Island, multiple agencies responded. 5 people were rescued and 34 are missing. **Media ONLY Contact Lt. Eric Rainey/SBSheriffs 805-886-7440** pic.twitter.com/2tIYpzuRWA

— SBCFireInfo (@EliasonMike) 2 вересня 2019 р.

Представник пожежного управління округу Санта Барбара Майк Еліасон заявив, що у рятувальників ще залишається надія знайти тих, хто вижив у катастрофі. За його словами, вони могли самостійно дістатися берега.

Повідомляється, що п’ятеро членів екіпажу, які перебували на верхній палубі, стрибнули у воду: їх підібрало інше судно, що проходило поряд. 34 пасажири перебували у приміщенні під палубою.

Човен затонув за 20 метрів від берега. Пожежники швидко прибули на місце, проте гасіння ускладнювалося тим, що на судні було багато пального. Кілька разів, коли здавалося, що полум’я вдалося загасити, воно розгорялося з новою силою.

Окрім того, рятувальну операцію ускладнював сильний туман біля узбережжя.

Причина пожежі наразі не встановлена.

Фото: Twitter SBCFireInfo


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2772102-pozeza-na-sudni-bila-kalifornii-vosmero-zaginuli-20-znikli-bezvisti.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP