Loading...

Мати загиблого бійця АТО в день смерті сина народила дитину: мережу зворушили історія і фото

Користувачів інтернету зворушила історія матері українського героя, який загинув на Донбасі — вона народила дочку в день, коли загинув її син.


Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Вікторія Сімкіна.


"Її звуть Тетяна. Тендітна, стильна, з погаслими очима зацькованого звірка. Багато хто вважає її міською божевільною... А вона — просто Мати, яка намагається зрозуміти, чи свого сина поховала в липні 14-го... У неї є підстави в цьому сумніватися. Денис став одним з перших загиблих в Олешках. Це сталося під Шахтарськом 18 липня. 21-го його вже поховали. У закритій труні. Вона погано пам’ятає цей день. Думки почали приходити пізніше, тоді і виникли сумніви", — розповіла вона.


За словами Сімкіної, бійцеві було тільки 19 років, його тіло додому привіз воєнком, який і сфотографував останки військового по фрагментах. Після того, як мати побачила ці фото, від ексгумації вона відмовилася.


"Їй так мало було потрібно. Підтримка. Вона не міська божевільна! Вона — Мати! І згадалася мені притча про господаря, який дуже любив свою собаку і, шкодуючи, відрубував йому хвіст по частинах... А у Тані п’ять років по частинах відмирало серце! Це пост не про Таню. І навіть не про Дениса. Це про нас, Люди... До речі, у Тані недавно народилася дочка. У день народження Дениса", — додала журналістка.1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
Як повідомляв "Апостроф", в серпні 2019 року в зоні бойових дій на Донбасі загинули сім українських військових.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-09-01/mat-pogibshego-boytsa-ato-v-den-smerti-syina-rodila-rebenka-set-rastrogali-istoriya-i-foto-/173245”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP