Loading...

Microsoft випустить HoloLens 2 у вересні за ціною 88 тисяч грн


Microsoft представила нову гарнітуру доповненої реальності HoloLens 2 на початку цього року в ході виставки Mobile World Congress 2019. Як повідомляє Reuters, компанія Microsoft випустить продукт на ринок вже в наступному місяці. У статті також говориться, що ціна складе 3 500 доларів (88 тисяч₴).

Версія HoloLens 2 Developer Edition буде коштувати 99 доларів в місяць (2 500₴) і запропонує кілька додаткових бонусів, таких як 500 доларів (12 600₴) на оплату сервісів Microsoft, а також тримісячні версії Unity Pro і плагіна PiXYZ, який допомагає переглядати CAD-моделі в доповненої реальності. Варто відзначити, що на даний момент продукт як і раніше орієнтований на бізнес. Звичайні користувачі навряд чи зможуть зрозуміти його переваги, витративши 3 500 доларів.

HoloLens 2 істотно перевершує оригінальну модель. Перше покоління HoloLens мало 34-градусний кут огляду. У другому поколінні кут огляду збільшився до 52 градусів. Хоча роздільна здатність залишається незмінною, продуктивність була підвищена. Microsoft наділила гарнітуру більшою обчислювальною потужністю, а також апаратним прискоренням для стеження за очима і руками. Крім того, гарнітура стала зручнішою.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/73406”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP