Loading...

США занепокоєні мілітаризацією Криму та ситуацією в Чорному морі

Джон Болтон — США занепокоєні мілітаризацією Криму та ситуацією в Чорному морі
Джон Болтон


США мали з Росією «деякі дуже відверті дискусії», що стосувалися контролю над озброєнням

Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон у
інтерв’ю Радіо Свободависловив занепокоєння мілітаризацією окупованого Росією Криму та ускладнену цим ситуацією в Чорному морі.

«Ми дуже цим занепокоєні. На Чорному морі є багато союзників-членів НАТО. Ми очікуємо, що по всьому Чорному морю буде збережений доступ для всіх прибережних держав і для інших торговельних сторін, які використовують Чорне море. Те саме стосується й Балтійського моря, те саме стосується Північного Льодовитого океану. Це ті питання, з яких ми з росіянами мали нелегкі дискусії, як і з багатьох інших питань, у яких вони намагаються втрутитися поза тими межами, яких сягають їхні легітимні інтереси», – наголосив Болтон.


Він додав, що США мали з Росією «деякі дуже відверті дискусії», що стосувалися контролю над озброєнням, і мають намір продовжувати їх.


«США будуть захищати свої інтереси в усьому світі, як і інтереси своїх друзів і союзників», – зазначив радник президента США.


Резолюція Генеральної Асамблеї ООН, ухвалена 17 грудня 2018 року в зв’язку з мілітаризацією окупованого Криму, Чорного і Азовського морів, закликає Росію вивести свої війська з території півострова і засуджує нарощування російської військової присутності у Чорному і Азовському морях.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ssha-zanepokojeni-militarizacijeyu-krimu-ta-situacijeyu-v-chornomu-mori-620824.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP