Loading...

Ryanair закриє чотири бази в Іспанії з 2020 року

Ryanair закриє чотири бази в Іспанії з 2020 року


Ryanair планує скоротити свою присутність в аеропортах через затримки в доставці Boeing 737 MAX


Авіакомпанія Ryanair вирішила закрити свої іспанські бази в Лас-Пальмасі, Тенеріфе-Південному, Лансароте та Жироні з січня, ставлячи під небезпеку робочі місця понад 500 пілотів та членів екіпажів.


Про це заявила профспілка пілотів USO, повідомляє Reuters.


Торік Ryanair повідомила, що планує скоротити свою присутність в аеропортах через затримки в доставці Boeing 737 MAX, через що у компанії виявилося на 900 пілотів та членів екіпажів більше, ніж потрібно.


Ryanair електронним листом USO підтвердив закриття, а також оголосив про відкриття процесу колективного звільнення, йдеться у повідомленні профспілки.


За даними профспілки, 512 працівників можуть постраждати від рішення щодо чотирьох аеропортів, три з яких розташовані на іспанських Канарських островах.


Профспілки, що представляють іспанські екіпажі Ryanair, раніше заявили, що їхні плани на 10 днів страйку у вересні залишаються в силі.


Як повідомлялося, Ryanair літатиме з Одеси в Будапешт. Ціна квитків стартує від 9 євро.


Аеропорт «Бориспіль» повідомив, як прийматиме рейси на час закриття «Жулян».


Нагадаймо, що пілотам Ryanair суд заборонив страйкувати в Ірландії.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/ryanair-zakrije-chotiri-bazi-v-ispaniji-z-2020-roku-620147.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP