Loading...

Невдовзі Зеленський перейде до націоналістичних гасел, – Пилип Іллєнко

Протягом 5-річної каденції риторика п’ятого президента України Петра Порошенка сильно змінилася. Тому не виключено, що так само станеться і з новообраним президентом Володимром Зеленським.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав екс-очільник Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

“Тільки в останні два роки вона (риторика Порошенка, – ред.) була націоналістичною. А починав він зовсім з іншого. Із дуже схожого на те, що ми зараз чуємо від нової влади. Тому не виключаю, і цілком серйозно про це кажу, що команда Зеленського невдовзі прийде до націоналістичних гасел. Бо це вже перевірено часом. Коли в української влади виникає потреба консолідувати довкола себе активну частину суспільства, вона свідомо обирає націоналістичну риторику, позбавляючи, відповідно, електоральної підтримки справжні ідеологічні націоналістичні партії”, – зазначив Іллєнко.

Більше про це читайте у повній версії інтерв’ю – Пилип Іллєнко: «Мене називали останнім свободівцем у владі»Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/nevdovzi-zelenskyj-perejde-do-natsionalistychnyh-gasel-pylyp-illyenko_1047663.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP