Loading...

Не представник «Слуги народу»: стало відомо, кому дістанеться крісло віце-спікера ВР

Керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко в інтерв’ю «Обозревателю» заявив, що посаду нового віце-спікера ВР може дістатися позафракційного нардепа.

Зокрема, політик не виключив, що всі три місця в президії Ради займуть представники партії Зеленського, але сам Корнієнко не планує працювати на цій посаді, оскільки у нього є обов’язки в самій партії і комітетах.

Більш того, Корнієнко повідомив, що 29 і 30 серпня в парламенті, швидше за все, відбудеться голосування за новий склад Кабінету міністрів з прем’єр-міністром, а ще призначать Генерального прокурора та голову Служби безпеки України. «Все затримки були у зв’язку з тим, що потрібно було формувати коаліцію. Треба було торгуватися, квоти тощо. Але тепер у нас є консолідована позиція», – розповів обраний депутат.

Варто відзначити, що ВО «Батьківщина» зняв кандидатуру народного депутата Олени Кондратюк, подану раніше на посаду заступника голови ВР 9-го скликання.Джерело статті: “http://povin.com.ua/225669-23-08.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP