Loading...

У вересні на українців чекає подорожчання молочних продуктів

У вересні на українців чекає подорожчання молочних продуктів

У вересні ціни на молоко та молочні продукти для споживача зростуть на 5% порівняно з червнем-липнем.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока.Зазначається, що за підсумками серпня молочний кошик вже подорожчав на 3%.

Серед причин для зростання цін називають дефіцит молока-сировини, пов’язаний зі стрімким скороченням поголів’я корів.

"За 6 місяців 2019 року тільки у промисловому секторі України вирізали 9700 голів, через що переробні підприємства недоотримали понад 160 тисяч тонн молока", — заявили в Асоціації.

Ще однією причиною називають необхідність впровадження вимог нового харчового законодавства, яке вимагає від молочних ферм оперативних і значних інвестицій у модернізацію і навчання персоналу.

"Додатково погіршує ситуацію посилений податковий тиск. Так, ставка ПДВ на молочні продукти в Україні найвища в Європі — 20%, проти 7% — у Німеччині, 5,5% — у Франції та 5% — у Польщі.

Експерти прогнозують продовження спаду виробництва у молочній галузі на фоні непрогнозованих умов ринку землі для господарств-виробників молока", — йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, виробництво молока в Україні за 6 місяців поточного року скоротилось на понад 3% внаслідок зменшення кількості корів.

Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/180166-u-veresni-na-ukrayinciv-chekaye-podorozhchannya-molochnykh-produktiv.html”

Похожие материалы (по тегу)

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP