Loading...

Зеленський заявив, що добиватиметься повернення Криму

Президент України наголосив, що порушує питання деокупації Криму на усіх міжнародних зустрічах.

Ілюстрація / REUTERS

Президент України Володимир Зеленський заявив, що добиватиметься повернення Криму до складу України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час спілкування з учасниками Міжнародного ветеранського та волонтерського форуму в Києві.

«Це все наша земля, ми будемо добиватися того, щоб повернути Крим у склад України, звичайно. Ми зустрічалися із паном Джемілєвим, і з паном Чубаровим. У нас є новопризначений представник (президента – УНІАН) в Криму», — заявив він.

Президент України наголосив, що порушує питання деокупації Криму на усіх міжнародних зустрічах.

«Я всюди їжджу на міжнародних зустрічах – в Туреччині, Німеччині, Франції ми постійно піднімаємо цю тему (деокупації Криму – УНІАН). Ви розумієте, що крім міжнародних друзів, які захищають нашу територіальну цілісність, ми самі повинні щось робити для повернення Криму», — додав Зеленський.

Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши "референдум" з його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за приєднання Криму до Росії.

18 березня в Кремлі був підписаний так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели низку економічних санкцій проти РФ.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10660908-zelenskiy-zayaviv-shcho-dobivatimetsya-povernennya-krimu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP