Loading...

США займуться розробкою космічних ядерних систем

Здатність використовувати подібні системи важлива для "підтримки та розвитку стратегічного лідерства США в космосі".

На запуск космічних апаратів з подібними системами потрібен дозвіл президента США / фото УНІАН

США займуться розробкою космічних ядерних систем, які "забезпечать і розширять можливості по дослідженню космічного простору".

Відповідний меморандум підписав президент країни Дональд Трамп, документ оприлюднений на сайті Білого дому, передає РБК.

Космічні ядерні системи охоплюють радіоізотопні енергосистеми, радіоізотопні термоелектричні генератори, радіоізотопні нагрівачі, а також реактори, що використовуються для енергії й тяги. Вони будуть міститися в космічних апаратах.

У документі йдеться, що здатність використовувати подібні системи важлива для "підтримки та розвитку стратегічного лідерства США в космосі". Для цього американському уряду потрібно "забезпечити суворий процес аналізу безпеки", розроблений з урахуванням факторів ризику.

Трамп доручив Міністерству транспорту протягом року з дати публікації документа підготувати вказівки для комерційних компаній, які хочуть отримати ліцензію на запуск космічних апаратів з ядерними системами.

Меморандум також дає NASA 180 днів на створення міжвідомчої ради з ядерної безпеки для того, щоб забезпечити безпеку запуску космічних ядерних систем.

На запуск космічних апаратів з подібними системами, що використовують "будь-якого роду ядерне паливо, крім низькозбагаченого урану", потрібно отримати дозвіл президента США, відзначається в документі.

Нагадаймо, Трамп раніше заявив, що США повинні "повернутися в космос по-крупному". Він пообіцяв виділити бюджету NASA додаткові $ 1,6 млрд на освоєння Місяця і Марса. NASA має організувати політ американських космонавтів на Місяць протягом найближчих п’яти років, говорив віце-президент Майк Пенс.Джерело статті: “https://www.unian.ua/world/10658556-ssha-zaymutsya-rozrobkoyu-kosmichnih-yadernih-sistem.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP