Loading...

ЦВК нарешті оголосила результати виборів на останньому мажоритарному окрузі

ЦВК нарешті оголосила результати виборів на останньому мажоритарному окрузі

Переможцем позачергових парламентських виборів 21 липня в одномандатному виборчому окрузі №210 із центром у Прилуках на Чернігівщині визнали самовисуванця Бориса Приходька.

Рішення про це майже через місяць після виборів, 16 серпня, ухвалила Центральна виборча комісія.

"Відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України", постанови ЦВК від 16 серпня 2019 року № 1880 "Про виконання судового рішення", на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях в одномандатному виборчому окрузі №210, зокрема з поміткою "Уточнений", протоколів окружної виборчої комісії ОВО № 210 про повторний підрахунок голосів виборців на відповідній виборчій дільниці Комісія встановила підсумки голосування в цьому окрузі, про що склала відповідний протокол. На підставі зазначеного протоколу ЦВК встановила результати позачергових виборів народних депутатів України в ОВО №210, визнавши обраним народним депутатом України Приходька Б.В.", — повідомили в ЦВК.

Відповідно до опрацьованих 100% електронних протоколів перемогу в цьому окрузі спочатку здобував самовисуванець Сергій Коровченко (21,23% або 16536 голосів). У Бориса Приходька на той час було 21,11% або 16438 голосів (на 98 менше від Коровченка).

Приходьку 46 років, родом із Лосинівки Ніжинського району Чернігівської області. Має вищу освіту, радник у ТОВ "Кредитна установа "Кредит-Комерц", безпартійний, проживає в Києві.


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/cvk-nareshti-ogolosila-rezultati-viboriv-na-ostannomu-mazhoritarnomu-okruzi-1396185.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP