Loading...

Представник Президента у Криму закликає ухвалити закон про захист політв’язнів

Україні потрібен закон про захист осіб, які незаконно позбавлені волі з політичних міркувань, та інститут, що буде займатися захистом і звільненням політв’язнів – бранців Кремля.Про це на пресконференції у Херсоні, що відбулася у межах проекту «В’язні Кремля», заявив постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, повідомляє Укрінформ.


«Україні доведеться прийняти законопроект, щоб був закон про захист осіб, які незаконно позбавлені волі з політичних міркувань. Видається, що той законопроект, який був прийнятий у парламенті у першому читанні… його варто доопрацювати або внести альтернативний законопроект. Я думаю, що це буде зроблено, тому що всі розуміють важливість цього питання, важливість реагування держави на виклики, які ми маємо сьогодні», – зазначив Кориневич.


Також, за його словами, необхідно повернутися до питання створення інституту, який буде займатися захистом і звільненням політв’язнів – бранців РФ.Читайте більше новин на тему: окупований Крим


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/08/16/predstavnyk_prezydenta_u_krymu_zaklykaie_uhvalyty_zakon_pro_zahyst_1627675”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP