Loading...

Осетрова місяць: 15 серпня — останній літній місяць

15 серпня — це 14 місячний день у місячному календарі. Відсоток освітленості місяця складає 100%. Схід Місяця у 20:28, а захід у 04:22. при цьому, строго кажучи, увечері 15 серпня місяць буде вже спадною.

Своє незвичне назва це повня отримало від індіанських племен Північної Америки. Згідно американському виданню «Альманах Старого Фермера», таку назву повного місяця вказує на те, що осетрових можна ловити в дикій природі. Емі Нискенс з Альманаху Старого Фермера пояснила: «повний Місяць у серпні відомо як осетрова місяць, тому що індіанські племена знали, що осетрових у Великих озерах і в озері Шамплейн легше всього ловити в повний місяць».

Цікаво, що космічне агентство NASA підтримало цю історію на своєму сайті, зв’язавши ім’я повні з рибою на Великих озерах США — Верхньому, Гуроні, Онтаріо, Мічигані та Ері.

Експрес-інформація по країні

Україна – держава у Східній Європі.

Прапор

Герб

Столиця – Київ

Найбільші міста: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Донецьк

Форма правління – Парламентсько-президентська республіка

Територія – 603 549 км2 (44-я в світі)

Населення – 42,6 млн чол. (32-я в світі)

Офіційна мова – українська

Релігія – православ’я, католицизм

ІЛР – 0,747 (81-я в світі)

ВВП – $131,8 млрд (59-я в світі)

Валюта – гривня

Межує з: Білоруссю, Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Росією

Гордон Джонстон з NASA сказав: «Альманах фермерського штату Мен вперше оприлюднив індіанські назви Повні в 1930-х роках, і з часом ці імена стали широко відомі. Багато авторів пов’язують ці імена корінних американців з європейськими місяцями, тому повня в серпні — це осетрова місяць, незалежно від того, чи є це другим або останнім повним місяцем літа».

Повний місяць у серпні також відомо як кукурудзяна місяць, ячмінна місяць або плодова місяць. У кожному з цих випадків назва передбачає, що настав час збору врожаю і продуктів харчування.

Астрономи відзначають, що спостерігати за повним місяцем краще не в піковий час, а тоді, коли супутник Землі знаходиться досить низько над східною частиною горизонту. Коли місяць знаходиться низько на обрії, то вона дозволяє охопити весь вигляд з об’єктами на передньому плані, супутник здається більшим.

Як повідомляв «Навколо Світу. Україна», перше супермісяць року зловили в об’єктив в різних країнах світу.

За матеріалами «Новий час»


Джерело статті: “http://povin.com.ua/222478-13-08.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP