Loading...

Міліціонери Киргизстану, які затримували Атамбаєва, прориваються до Бішкеку пішки


Співробітники міліції Киргизстану, які брали участь в операції із затримання екс-президента країни Алмазбека Атамбаєва у селищі Кой-Таш, змушені повертатися до Бішкеку пішим строєм, 8 серпня повідомляє "Радіо Азаттик".

"Близько 500 міліціонерів пішки повертаються з села Кой-Таш до Бішкеку", – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що агресивно налаштовані місцеві жителі – прихильники екс-президента – значно уповільнюють просування правоохоронців, міліціонери у відповідь на акти насильства з боку протестувальників застосовують по ним приголомшуючі гранати та інші спецзасоби.

Нагадаймо, 7 серпня в селищі Кой-Таш в Киргизстані спецназ взяв штурмом резиденцію колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва, якого звинувачують у корупції та інших злочинах, екс-президенту загрожує довічне ув’язнення.

Проте згодом прихильники колишнього глави держави відбили резиденцію і звільнили Атамбаєва. Спецназ Державного комітету нацбезпеки не зміг затримати колишнього президента в його резиденції і покинули селище, де живе Атамбаєв. Під час зіткнень постраждали щонайменше 45 осіб, один спецназівець загинув. Влада стверджують, що його вбили з снайперської зброї.

8 серпня після невдалої спроби затримання і зіткнень, президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков терміново повернувся з відпустки і скликав позачергове засідання Ради безпеки країни.

Вдень 8 серпня у результаті повторного штурму резиденції екс-президента Атамбаєва останній був затриманий силами спецназу і вивезений з Кой-Таш.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/milicioneri-kirgizstanu-yaki-zatrimuvali-atambayeva-prorivayutsya-do-bishkeku-pishki-320046_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP