Loading...

Microsoft припиняє підтримку Windows 10

Microsoft припиняє підтримку Windows 10


Замість великих оновлень для Windows 10 компанія Microsoft обіцяє випускати невеликі апдейти

Стало відомо від офіційного джерела, на Windows 10 поставили крапку, тобто вона несподівано померла.

За словами компанії Microsoft, наступне велике оновлення під номером 19H2 стане останнім великим апдейтом для десятої «вінди», тобто ніяких нових функцій і можливостей глобального рівня така вже абсолютно точно не отримає.


Зазвичай коли подібне відбувається, потім, через кілька місяців, американська корпорація анонсує нову ОС для мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів, яка замінить собою стару, доступну в даний час на ринку.


Замість великих оновлень для Windows 10 компанія Microsoft обіцяє випускати невеликі апдейти, роблячи це кожен місяць, однак такі будуть тільки виправляти помилки і підвищувати безпеку. Простіше кажучи, ніяких змін в дизайні, функціональні можливості і інші функції всієї ОС від таких чекати абсолютно точно не варто.


Таким чином, виходячи з усього цього логічно припустити, що десята «вінда» вже померла, тому що інакше компанія би просто не стала так поступати. Зараз вона переходить в завершальну стадію своєї підтримки, і вже незабаром виявиться випущена її заміна.


Апдейт 19H2, який стане доступний восени нинішнього року, виявиться останнім великим оновленням для десятої «вінди», і багато користувачів гарантовано захочуть його встановити, тому що воно виявиться цілком і повністю направлено на підвищення не тільки швидкості роботи, але і стабільності.


Це буде така собі робота над помилками з боку Microsoft, тобто прощальний подарунок всім користувачам Windows 10, щоб вони нарешті перестали страждати через нестабільну роботу і, крім того, безлічі інших неполадок, з якими зараз стикаються дуже багато.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/microsoft-navmisne-pripinyaje-pidtrimku-windows-10-615314.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP