Loading...

Зеленський їде в Трускавець, щоб “проінспектувати” “Слуг народу”: деталі

Президент України Володимир Зеленський 3 серпня відвідає місто Трускавець, що у Львівській області, де новообрані від партії «Слуга народу» депутати Верховної Ради проходять тижневе навчання від «Київської школи економіки».

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на співрозмовників у Львівській обласній державній адміністрації та партії «Слуга народу».

Повідомляється, що Львівська обласна адміністрація оприлюднила анонс візиту президента у Трускавець 3 серпня. Деталі його програми невідомі.

Зазначається, що поки в рамках візиту заплановано виключно проведення президентом наради в Трускавці.

У свою чергу, співрозмовники в партії «Слуга народу» підтвердили, що після офіційної програми Зеленський планує відвідати навчання новообраних депутатів, яке завершується в ці вихідні (3-4 серпня).

Як писав “Вголос”, Зеленський їде на Львівщину.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/zelenskyj-yide-v-truskavets-shhob-proinspektuvaty-slug-narodu-detali_1033368.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP