Loading...

Ізраїль може стати посередником між Україною та Росією

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу заявив, що розглядає можливість свого посередництва у врегулюванні відносин між Україною та Росією.

Про це повідомляє UJE.

Журналіст Шимон Бріман запитав про роль Ізраїля в конфлікті між Україною та РФ та стосунки Нетаніягу з Володимиром Путіним, а також про можливість посередництва прем’єр-міністра між обома країнами.

Це питання нам задають з багатьох країн. Наприклад, країни Африки і Латинської Америки звертаються до мене за посередництвом. Мовляв, є у тебе хороші відносини і з ними, і з нами, може ти готовий увійти в статусі посередника? Я не поспішаю робити це. По-перше, я не можу сказати, що знаю досить добре їх проблеми, і мені вистачає тих проблем, які є у нас. По-друге, якщо я ввійду в цю тему, то можу створити очікування (у обох сторін), які я не зможу виконати. Тому до цих пір я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але раз ти просиш, то я перевірю цю опцію ще раз» – відповів Нетаніягу.

Прем’єр-міністр Ізраїлю вперше за 20 років відвідає Україну 18-19 серпня 2019 року. Таким чином, Біньямін Нетаніягу стане першим міжнародним лідером, який зустрінеться в Києві з президентом Зеленським після його вступу на найвищу посаду в Україні.

Нагадаймо, дружину ізраїльського прем’єр-міністра визнали винною у розтраті державних коштів.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/izrayil-mozhe-staty-poserednykom-mizh-ukrayinoyu-ta-rosiyeyu_1032574.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Юрий Моша. Все про США. Часть 4 «Прокурорская правда» нашла коррупционеров в министерствах - Владимир Токарев и Юрий Рельян Сороки и другие «дети Каменецкого» Слуцкий Днепр – уже не Нарик. Золотаревский Фото с «законниками» - вне закона. Роскомнадзор пытается скрыть связи Робсона с «ворами в законе» Директор Института судебных экспертиз Рувин пытался спасти Насирова ядерная триада России Гром-2019 Марионетка Косюка Юрий Власенко снова собрался в Раду Лох – не мамонт. Антон Яценко собирается обманывать украинцев еще десятки лет Андрей Довбенко и Ко? РЕГИСТРАЦИОННАЯ МАФИЯ В УКРАИНЕ Богатый чиновник Павел Ливинский Олег Аверьянов из ОПГ Европа вместо тюрьмы рвется в Парламент Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде угрожают судами СМИ за правду об их отношениях Кенес Ракишев решил разжечь гражданскую войну в Казахстане ради наживы Славія Как Кенес Ракишев переиграл воротил лондонского Сити Exodus HTC Нафтогазу и Приватбанку Удар по украинской коррупции: Виктор Медведчук объявит войну НБУ Кенес Ракишев и его PR-махинации Безопасный город для лохов. Банда пилит на видеокамерах Кенес Ракишев: рейдер под прикрытием ФСБ Братья Фистали нацелились на большой куш Криминально-армянская любовь ВВП Путин подписал скандальную подделку друзей Керимова утвердил
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP