Loading...

Пинзеник прочитав лекції майбутнім нардепам від "Слуги народу": Помітив прагнення пізнання та здатність слухати у більшості присутніх новобранців

Пинзеник: Я вже давно не вчу у традиційному розумінні

Колишній міністр фінансів України, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Віктор Пинзеник повідомив, що прочитав лекції майбутнім депутатам від партії "Слуга народу" на тренінгу в Трускавці. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Учора побував у Трускавці. Працював із новими депутатами від партії "Слуга народу". Не робитиму оцінок та узагальнень за підсумками зустрічі. Це було б передчасно і неправильно. Та два важливих моменти відзначу. Перший. Власне навчання, організоване на базі Київської школи економіки. Чи сподівався я чогось навчити новообраних депутатів за одну зустріч? Узагалі я вже давно не вчу у традиційному розумінні. Завжди прагну навчити та спонукати думати, шукати рішення, обґрунтовувати їх. Звичайно ж, це неможливо зробити за одну, дві чи більше зустрічей або дискусій. Але якщо це стане частиною процесу, його початком, що включатиме не тільки навчання, а й щоденну самостійну роботу над собою, то це, безумовно, хороший крок", – зазначив Пинзеник.

Він підкреслив, що депутатами і міністрами не народжуються, а стають або не стають. Пинзеник висловив думку, що задум організаторів був саме в цьому.

"Другий момент, який я побачив, – це прагнення пізнання, здатність слухати, що є досить нетиповим для українських політиків. Але я помітив це прагнення у більшості присутніх новобранців. Чи виллється це в правильні рішення, зараз не скаже ніхто. Але без такого прагнення вникати і розбиратися сподіватися на правильні дії неможливо", – додав ексміністр фінансів.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=955794881429296&id=100009963799434

У п’ятизірковому готелі Rixos у Трускавці 28 липня стартувало тижневе навчання майбутніх народних депутатів від партії "Слуга народу". На тренінг з’їхалося 246 осіб.

21 липня відбулися позачергові вибори у Верховну Раду. За даними Центральної виборчої комісії України, явка становила 49,84%.

Вибори відбулися за змішаною системою: половину депутатів обирали за пропорційним принципом, що передбачає закриті партійні списки і п’ятивідсотковий прохідний бар’єр, другу половину – за мажоритарним. У парламент обирали 225 депутатів за списками і 199 у мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там вибори не відбувалися).

За результатами опрацювання ЦВК 100% електронних протоколів, у парламент проходить п’ять партій: партія "Слуга народу" набрала 43,16%, "Опозиційна платформа – За життя" – 13,05%, "Батьківщина" – 8,18%, "Європейська солідарність" – 8,10%, партія "Голос" – 5,82%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-pinzenik-prochitav-lektsiji-majbutnim-nardepam-vid-slugi-narodu-pomitiv-pragnennja-piznannja-ta-zdatnist-sluhati-u-bilshosti-prisutnih-novobrantsiv-1160749.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Алмазбек Абеков дела ТЕГИ хвороба Альцгеймера Вест Хэм Юнайтед сетевик коммутатор переключатель заїзди етап СПРАВКА ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Геннадий Жужлев Вадим Беляев Пир во время чумы Павла Ливинского: пьянка обанкротившихся Россетей и Ургант за 5 миллионов Две разные жизни Тимофея Кургина КОРРУМПИРОВАННАЯ ЭНЕРГЕТИКА ПАВЛА ЛИВИНСКОГО Гонта Геннадий Мазур В2В Сергей Надал Павел Ливинский – коррупция и становление чиновника Луганская ОГА Почему стоимость акций компании «Россети» постоянно понижается Чемезов захотел \"Россети\"? Миних Газпром Трансгаз US election 2020 «Тяжелая артиллерия» Павла Ливинского Гриненко Андрей Юрьевич оказался потомственным мошенником — дело Клиар Энерджи Павел Ливинский: Офшорный скандал для Россетей и угроза потери карьеры Проститутка и эскортница Анастасия Шафранская
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP