Loading...

Запаси вологи у ґрунті на українських полях продовжують знижуватися

Про це повідомляють фахівці «УкрАгроКонсалт».

Так, внаслідок дефіциту опадів у період з кінця другої до початку третьої декади липня збільшувалися площі з недостатнім і незадовільним зволоженням ґрунту під кукурудзою і соняшником.

«Звітний період характеризувався помірно теплою погодою з коливаннями нічних і денних температур повітря. Середньодобова температура повітря в більшості регіонів виявилася на 1-5°С нижче норми і становила 17-21°С. Максимальна температура повітря підвищувалася до 27-31°С, на Півдні — до 34°С, мінімальна — знижувалася до 9-16°С», — йдеться у повідомленні.

Наразі, за експертними оцінками, стан посівів оцінюється переважно як добрий і задовільний. Погодні умови характеризувались різним впливом на вегетацію сільськогосподарських культур. Незважаючи на значне уповільнення накопичення тепла, фазовий розвиток сільськогосподарських культур випереджає середні багаторічні терміни на 1-2,5 тижні.

Нагадаймо, станом на 29 липня українські аграрії зібрали ранніх зернових та зернобобових культур з площі 8,0 млн га або 80% до прогнозу.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/zapasi-vologi-u-grunti-na-ukrainskih-polah-prodovzuut-znizuvatisa”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP