Loading...

Кремль зупинить агресію, якщо не зможе маніпулювати українською політикою - Гербст

Кремль зупинить агресію, якщо не зможе маніпулювати українською політикою — Гербст

Подальші агресивні дії Кремля в Україні не виключені, але коли у Москві усвідомлять, що не здатні маніпулювати політичними процесами у Києві, їм доведеться ухвалити правильне рішення — забратися геть з Донбасу та припинити агресію.

Про це розповів у Вашингтоні в ексклюзивному коментарі власному кореспонденту Укрінформу колишній посол США в Україні та директор Євразійського центру «Атлантичної Ради» Джон Гербст.

«Гадаю, у Москві є люди, які вже розуміють, що російська агресія не досягає успіху. Тому і продовження агресії, можливо, також не принесе успіху», — розповів Гербст.

Експосол переконаний, що «подальші агресивні дії» РФ не виключені, але сумнівається у можливості масштабного наступу, в якому Росія захопила би значну додаткову територію, адже це «послабило б їхню міжнародну позицію».

«Підозрюю, що коли вони усвідомлять, що не здатні маніпулювати політичними процесами в Україні, вони почнуть ухвалювати правильні рішення. А саме — забиратися геть з Донбасу і припинити агресію», — зазначив він.

Гербст також поділився очікуваннями від майбутнього візиту Президента України Володимира Зеленського у Вашингтон для зустрічі з Президентом Трампом.

«Я сподіваюся, що ця зустріч відбудеться, а лідери встановлять гарні персональні стосунки. Сподіваюся, що результатом візиту стане більша американська підтримка України у протистоянні російській агресії. Я також сподіваюся, що в результаті Україна візьме на себе певні зобов’язання здійснити потужні кроки проти корупції та на шляху здійснення реформ», — зазначив він.

Директор Євразійського центру «Атлантичної Ради» відзначив, що дата візиту поки невідома, і він може відбутися як наприкінці літа, так і пізніше — восени.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2750286-kreml-zupinit-agresiu-akso-ne-zmoze-manipuluvati-ukrainskou-politikou-gerbst.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP