Loading...

Новообрані депутати від «Слуги народу» прибули на тижневе навчання до ТрускавцяМайбутні народні депутати від «Слуги народу» прибули до Трускавця, де їх тиждень навчатимуть спеціалісти Київської школи економіки.


Про це Богдан Яременко, який переміг на мажоритарному окрузі №215 у Києві.
Почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов раніше , що навчання буде «максимально інтенсивним, жорстким та насиченим».


«Протягом тижня з 8:30 до 21:30 новообрані народні депутати слухатимуть лекції від професорів Київської школи економіки та визнаних на ринку праці фахівців. У комплексі з лекційними заняттями студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх. На день передбачено три маленькі перерви та час на обід та вечерю. Та навіть тоді учасники виконуватимуть завдання від викладачів», — розповів він.


Нагадаймо, суд зобов’язав перерахувати голоси на окрузі, де програли Пашинський і кандидат від «Слуги народу».


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/novoobrani-deputaty-vid-sluhy-narodu-prybuly-na-tyzhneve-navchannia-do-truskavtsia/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP