Loading...

Горбатюк: Керівництво ГПУ ще не підписало підозри суддям Окружного адмінсуду

Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва має підписати керівництво Генпрокуратури. Але яким буде рішення – невідомо, каже керівник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.


Про це він сказав в інтерв’ю DW.


Підозри щодо суддів як документ мають бути підписані генеральним прокурором чи його заступником. «Зараза підозри направлені на підпис новому заступнику генерального прокурора Сергію Кізю (призначений 3 липня 2019 року – ред.). Такий у нас регламент. Ми цій людині вперше направляємо документи, тому наразі не знаємо, наскільки швидким буде розгляд та його результат», – зазначив Горбатюк.


При цьому він додав, що попередні заступники генпрокурора, які курували управління спецрозслідувань ГПУ, упродовж останнього року «жодної підозри на суддів не підписали, а ми підготували їх понад десять», зокрема щодо «майданівських справ».


Горбатюк також заявив про наміри провести обшуки не лише в приміщенні Окружного адмінсуду Києва, а й безпосередньо в кабінетах суддів. Однак, за його словами, частину цих обшуків не погодило керівництво ГПУ.


Нагадаємо: 26 липня детективи НАБУ та співробітники управління спеціальних розслідувань ГПУ провели обшуки в приміщенні Окружного адміністративного суду Києва. Сергій Горбатюк і директор НАБУ Артем Ситник пояснили, що обшуки провели у зв’язку з підозрою втручання керівництва цього суду в роботу держорганів. Окружний адмінсуд Києва назвав обшуки «неправомірними» і що це «свідчать про спроби тиску на суддів».


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/07/28/gorbatyuk_kerivnytstvo_gpu_shche_ne_pidpysalo_pidozry_suddyam_okruzhnogo_1614819”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP