Loading...

Уряд ліквідував офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та низку департаментів

Кабінет Міністрів України ліквідував урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та низку департаментів.


Про це йдеться в постанові від 24 липня 2019 року №665.


«Ліквідувати Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Департамент з питань стратегічного планування та координації державної політики, Департамент з питань державного управління, Департамент з питань регіональної політики, Департамент забезпечення документообігу та контролю», – йдеться у постанові.


Цією ж постановою передбачено «утворити у структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України в межах граничної чисельності працівників Секретаріату Директорат взаємодії з Верховною Радою України, Департамент забезпечення документообігу, Управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності прем’єр-міністра України та ввести посаду Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю з утворенням його апарату».


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/07/27/uryad_likviduvav_ofis_z_pytan_ievropeyskoi_ta_ievroatlantychnoi_integratsii_ta_1614617”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP