Loading...

Що буде з новою українською школою: в команді Зеленського розкрили подальші плани

Освітня реформа "Нова українська школа", яка стартувала з 1 вересня 2018 року, буде підкоригована з урахуванням колишніх помилок, але продовжена і навіть прискорена.

Про такі плани нової влади розповів в ефірі ObozTV експерт з питань освіти з команди президента Володимира Зеленського, кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу" Сергій Бабак.

"Реформа нової української школи необхідна. Насправді, її потрібно було проводити 25 років тому. Але вже добре, що її почали зараз. Реформу ніхто зупиняти не буде – навпаки, намагатимуться прискорити, зробити глибшою і якіснішою", – запевнив Бабак.

При цьому він додав, що буде проведена "певна робота над помилками" і за необхідності внесені корективи.

Новини
Батькам на замітку: як підготувати дитину до школи

Так, на думку Бабака, одна з основних проблем – недостатня підготовка вчителів.

"Вчителі проходили певну перепідготовку, але, будемо відвертими, це була дуже скромна підготовка", – зазначив він.

"З учителями треба працювати. Це основний момент реформи. Якщо у нас будуть непідготовлені вчителі – реформа не піде. Тому що саме вони її впроваджують", – пояснив представник першої "двадцятки" в списку партії "Слуга народу".

Новини
Мова, програма, зарплати: в Україні задумали масштабні зміни з освітою

Зауважимо, що деякі ЗМІ називали Сергія Бабака потенційним кандидатом на посаду міністра освіти і науки України.

Бабак уточнив в коментарі ObozTV, що готовий працювати як в Кабінеті міністрів, так і у Верховній Раді.

"Я буду працювати там, де буду більш ефективним. Упевнений, що буду однаково ефективним і у Верховній Раді, і в Кабінеті міністрів. Якщо це буде потрібно. Але вирішувати це Верховній Раді. І все залежить від того, хто буде прем’єр-міністром. Він буде собі підбирати команду, і кого він підбере – так і буде", – заявив Бабак.

У Зеленського пообіцяли "поліпшити і поглибити" реформу "Нової української школи"

У Зеленського пообіцяли "поліпшити і поглибити" реформу "Нової української школи"

mon.gov.ua

Як писав OBOZREVATEL, програму "Нової української школи" розробляли кілька років і почали її впровадження з перших класів початкових шкіл 1 вересня 2018 року. У міру дорослішання учнів відбуватиметься і реформа наступних рівнів.

Детальніше про зміни можна прочитати в інтерв’ю радника міністра освіти і науки Іванни Коберник.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Реформа освіти" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/nova-ukrainska-shkola-v-komandi-zelenskogo-rozkrili-podalshi-plani.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Бондаренко Владимир Шестопалов Игорь банкир Курченко Киеве поцілунок Nokia 7.2 Nokia 6.2 Очередная жадность Владимира Токарева BMW R100RT Bolt Motor Co. Авторитет из ГК МИЦ Андрей Михайлович Рябинский или тугая удавка для Росгвардии 3 млн руб. Бывший прокурор Нестеровского района приговорен к 8 годам колонии строгого режима и штрафу в 3 Возвращаются все. Михаил Поживанов решил стать из беглеца депутатом Регионал-схемщик Давид Жвания рвется в Раду за неприкосновенностью Маэстро коррупционного флирта Рустэм Магдеев: в долгах и под судом или Блат решает все Александр Дехтярчук: кум кумы Порошенко Депутат-тушка Шаповалов Юрий Анатольевич Большие разборки в «ореховой мафии» спортсмен Станислав Кондрашов неожиданно «всплыл» в деле Дениса Вороненкова Тимур Кулибаев нанял Кенеса Ракишева для роли клоуна в собственном политическом спектакле Владимир Крупчак отмывает миллиарды из ВТБ через свои оффшоры Геннадий Чекита. Человек криминальных «авторитетов» во фракции БПП Сергей Курченко. Детали бытия Ахмат фармацевт Глеб Загорий: депутат Александр Пономарев
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP