Loading...

"Нафтогаз" знизить ціну газу для промисловості на 7,5% після ряду підвищень!!!

"Нафтогаз" знизить ціну газу для промисловості на 7,5% після ряду підвищень!!!

НАК "Нафтогаз України" в серпні 2019 року знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 7,5% в порівнянні з діючою в липні — з 6020,4 гривень до 5568 гривень за 1 тисячу кубічних метрів... Але там регурярно роками її лише підвищували! Тому таке мізерне зниження ціни — вигода промисловцям невелика...

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Така ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ у обсязі понад 50 тис куб м на місяць за умови відсутності боргів перед енергохолдингом.

Для промислових підприємств, які здійснюють закупівлю без передоплати, ціна в серпні становитиме 6244,8 грн за 1 тис куб м, що на 7,2% нижче, ніж в липні.

У липні "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення на 11,7% в порівнянні з червнем 2019.

Але ЯКЕ ШАЛЕНЕ підвищення її ціни Гройсманом було перед цим???


Джерело статті: “http://golos-narodu.com.ua/economika/item/19308-naftohaz-znyzyt-tsinu-hazu-dlia-promyslovosti-na-7-5protsent-pislia-riadu-pidvyshchen”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP