Loading...

Експерименти рептилоїдів? Мережу здивувало пророцтво з серіалу "Слуга народу"

У мережі згадали кадр із серіалу "Слуга народу", виробництва студії "Квартал 95", який дивним чином передрікає результати дострокових парламентських виборів в Україні.


Зокрема, на схожість звернув увагу блогер "Баба і кіт".


Йдеться про третю серію третього сезону шоу (вийшла 29 березня 2019 року), де в кадрі показують карту України. У цей момент герой серіалу говорить, що "таким чином країна об’єдналася, крім Королівства Галицького і СРСР". На карті видно, що окремим кольором зафарбовано Львівську область, яка за задумом авторів і стала "Королівством Галицьким", а також Луганська та Донецька області — СРСР.


При цьому користувачі в мережі відзначають, що карта з серіалу дивним чином відображає електоральні результати дострокових виборів до Ради 21 липня 2019 року: "Слуга народу" отримала лідерство по всій Україні, крім Львівської області — де перемогла "Європейська солідарність" і Донецької і Луганської областей — де лідерство втримала "Опозиційна платформа — за життя".


Користувачі в мережі дивуються таким збігам і жартома підозрюють, що все це — витівки рептилоїдів.

Як повідомляв "Апостроф", партія "Слуга народу" за результатами виборів зможе створити в Раді однопартійну більшість .


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-07-22/eksperimentyi-reptiloidov-set-udivilo-prorochestvo-iz-seriala-sluga-naroda/169669”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP