Loading...

"Ласкаво просимо в нову реальність". Голова ЦВК оголосила такими, що відбулися парламентські вибори в Україні

Явка на виборах у Раду становить 49,84%

Позачергові парламентські вибори в Україні відбулися, заявила на брифінгу 22 липня голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Як говориться, ласкаво просимо в нову реальність. Вибори парламентські відбулися", – сказала Сліпачук.

За її словами, остаточні результати виборів оголосять після отримання ЦВК усіх протоколів із мокрими печатками з окружних виборчих комісій.

"Уже на сьогодні можна говорити, що подій, які б поставили під сумнів проведення цієї парламентської кампанії, не було", – додала Сліпачук.

21 липня українці голосували на позачергових виборах у Верховну Раду. Явка по Україні становила 49,84%.

Вибори відбулися за чинним виборчим законодавством, що передбачає змішану систему (половину депутатів обирають за пропорційною системою, другу половину – за мажоритарною), закриті партійні списки і п’ятивідсотковий прохідний бар’єр. Українці обирали 225 депутатів за списками і 199 у мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там виборів не проводили).

ЦВК зареєструвала списки 22 партій (усього 2746 кандидатів) і 3085 кандидатів у мажоритарних округах.

Згідно з даними "Національного екзитполу", проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, до парламенту проходять партії "Слуга народу" (44,2%), "Опозиційна платформа – За життя" (11,4%), "Європейська солідарність" (8,8%), "Батьківщина" (7,4%) і "Голос" (6,5%).

За результатами опрацювання ЦВК більш ніж третини електронних протоколів голосування, "Слуга народу" набирає 42,18%, "Опозиційна платформа – За життя" – 12,69%, "Європейська солідарність" – 8,7%, "Батьківщина" – 8,19% і "Голос" – 6,39% голосів виборців.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-laskavo-prosimo-v-novu-realnist-golova-tsvk-ogolosila-vidbulisja-parlamentski-vibori-v-ukrajini-1135100.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP