Loading...

Зеленський обіцяє, що законопроект про імпічмент нова Рада розгляне у першу чергу

Про це президент заявив під час брифінгу у штабі партії "Слуга народу".

фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що законопроект про імпічмент буде одним із першочергових у порядку денному нової Верховної Ради.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час брифінгу у штабі партії "Слуга народу" після оголошення результатів екзит-полів.

"Буде закон. І він був, ми подавали закон про імпічмент. Один із перших законів, який партія "Слуга народу"... Ми обіцяли, у порядку денному нової Верховної Ради, ви обов’язково побачите закон про імпічмент президента", — сказав він, відповідаючи на питання журналістів.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/elections/10625553-zelenskiy-obicyaye-shcho-zakonoproekt-pro-impichment-nova-rada-rozglyane-u-pershu-chergu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP