Loading...

Виявили несподівану причину раку

В організмі всіх людей є мутантні клітини, здатні перетворитися на рак.

Британські вчені дійшли висновку, що низькі дози радіації, еквівалентні проведенню трьох комп’ютерних томографій (які вважаються безпечними), дають раковим клітинам конкурентну перевагу перед здоровими клітинами, пише УНІАН з посиланням на MedicalXpress.

У результаті дослідження з’ясувалося, що безпечні рівні випромінювання збільшують кількість клітин з мутаціями в гені p53, які пов’язані з високим ризиком розвитку раку.

Зазначимо, що в організмі всіх людей є мутантні клітини, здатні перетворитися на рак, зокрема з мутаціями р53. Лише деякі з них з віком можуть розвинутися у злоякісні клітини. Але підвищений радіаційний фон може підвищити таку ймовірність, як з’ясували вчені.

Нагадаймо, раніше вчені Каролінського інституту у Швеції протягом 35 років досліджували більше мільйона пацієнтів. У ході експериментів було встановлено, що люди з I групою крові найменш схильні до ракових захворювань.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супрун назвала три корисні звички, які вбережуть від передчасної смерті


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/43749/viyavili-nespodivanu-prichinu-raku/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP