Loading...

Російський телеканал назвав Садового «одним з лідерів українських націоналістів»

Російський телеканал «Россия 1» у маніпулятивній передачі «60 минут» показав в ефірі ролик Андрія Садового у конопляному полі поблизу Глухова на Сумщині, а самого мера Львова назвав «одним з лідерів українських націоналістів».

Нагадаймо, ролик у конопляному полі лідер партії «Самопоміч» записав, щоб підтримати на виборах до Верховної Ради міського голову Глухова Мішеля Терещенка та популяризувати вживання конопляної олії, яка корисна для здоров’я. Варто також зазначити, що коноплі на полі вирощують технічного сорту і вони не придатні для вживання їх як наркотика.

Утім це не завадило російським пропагандистам трактувати відео на свій смак. Ролик викликав жваве обговорення та маніпуляції учасників ефіру у студії російського телеканалу. Зокрема, відомий проросійський журналіст Юрій Кот, який свого часу втік з Києва до Москви, заявив, що колишній екс-президент Петро Порошенко влаштував сміттєву блокаду Львова, але на виборах львів’яни віддали за нього найбільше голосів з-поміж усіх регіонів України.

«Якщо дивитися на логіку львівського регіону, то вони, мабуть, вже давно вживають конопляне масло», — зробив свій висновок Юрій Кот.Джерело статті: “https://zaxid.net/rosiyskiy_kanal_nazvav_sadovogo_odnim_z_lideriv_ukrayinskih_natsionalistiv_n1485726”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP