Loading...

Це були непрості, наповнені викликами часи, – Чалий про чотири роки у ролі посла України в США

Валерій Чалий прокоментував завершення своєї чотирирічної каденції у ролі посла України в США зазначивши, що він повернеться в Україну з глибокою вдячністю своїм співвітчизникам.

“Завершую свою чотирирічну каденцію в ролі посла України в США. Достатній термін, щоб послужити народу України і продемонструвати гідний результат на важливому зовнішньополітичному напрямку”, – написав він у "Фейсбуці".

Чалий зазначив, що “це були непрості, наповнені новими викликами часи. Але надзвичайні виклики одночасно виявляють і кращі професійні здібності і людські якості”.

Повернуся в Україну з глибокою вдячністю своїм співвітчизникам, з ким боролися за демократію проти авторитаризму і продовжуємо боротьбу за світле майбутнє самостійної і успішної України проти спроб Росії затягнути нас за радянських або імперське минуле. Повернуся з вдячністю народу Сполучених Штатів – тепер дійсно нашого стратегічного партнера, з новими можливостями, з величезною підтримкою українців по обидва боки Атлантики, з гордістю за Україну і наших Героїв,
– написав дипломат.

Він також додав, що попереду ще багато роботи і потрібно докласти багато зусиль для того, щоб зробити незворотним “той історичний євроатлантичний шлях, який ми обрали і за який українці заплатили величезну ціну – тисячі життів наших Героїв”.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Валерія Чалого з посади посла в США 19 липня. За словами помічника президента Андрія Єрмака, заміна посла України в США потрібна для перезавантаження відносин між країнами.


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/66931”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Бондаренко Владимир Шестопалов Игорь банкир Курченко Киеве поцілунок Nokia 7.2 Nokia 6.2 Очередная жадность Владимира Токарева BMW R100RT Bolt Motor Co. Авторитет из ГК МИЦ Андрей Михайлович Рябинский или тугая удавка для Росгвардии 3 млн руб. Бывший прокурор Нестеровского района приговорен к 8 годам колонии строгого режима и штрафу в 3 Возвращаются все. Михаил Поживанов решил стать из беглеца депутатом Регионал-схемщик Давид Жвания рвется в Раду за неприкосновенностью Маэстро коррупционного флирта Рустэм Магдеев: в долгах и под судом или Блат решает все Александр Дехтярчук: кум кумы Порошенко Депутат-тушка Шаповалов Юрий Анатольевич Большие разборки в «ореховой мафии» спортсмен Станислав Кондрашов неожиданно «всплыл» в деле Дениса Вороненкова Тимур Кулибаев нанял Кенеса Ракишева для роли клоуна в собственном политическом спектакле Владимир Крупчак отмывает миллиарды из ВТБ через свои оффшоры Геннадий Чекита. Человек криминальных «авторитетов» во фракции БПП Сергей Курченко. Детали бытия Ахмат фармацевт Глеб Загорий: депутат Александр Пономарев
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP