Loading...

Запросив екстрену посадку: в Росії сталася нова НП із Superjet

У Владивостоці (Росія) 20 липня здійснив екстрену посадку пасажирський літак Sukhoi Superjet 100.

Під час польоту у лайнера тріснуло лобове скло, повідомляє "РЕН-ТВ". Відзначається, що повітряне судно авіакомпанії "Якутія" летіло з Китаю.

Під час НП на борту перебували 69 пасажирів і 7 членів екіпажу. Літак сів у Владивостоці благополучно, постраждалих немає.

Новини
У Шереметьєво знову загорівся літак: у тисняві постраждали люди. Перші фото і відео

Ілюстрація. SSJ-100 авіакомпанії

Ілюстрація. SSJ-100 авіакомпанії "Якутія"

ato.ru

Як писав OBOZREVATEL, це не перша НП із літаками SSJ-100. Так, у ніч на 13 травня в РФ зламалися відразу два цих лайнери. Їх зняли з рейсів через технічні неполадки.

Раніше, 5 травня, Sukhoi Superjet 100 екстрено сів у московському аеропорту "Шереметьєво", де загорівся.

У результаті НП із літаком російської компанії "Аерофлот" із 78 пасажирів і членів екіпажу вижили 37 – загинула 41 людина. Аеропорт "Шереметьєво" оприлюднив хронологію авіакатастрофи лайнера.

Слідство озвучило головну версію катастрофи. Так, першопричиною, вважають слідчі, могли стати дії пілотів.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/zaprosiv-ekstrenu-posadku-v-rosii-stalasya-nova-np-iz-superjet.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP