Loading...

Зіркове подружжя Бекхемів вирішили налякати злодіїв колючим дротомКолишній футболіст збірної Англії Девід Бекхем і його дружина Вікторія встановили по периметру свого особняка в Глостерширі паркан з колючим дротом. Таким чином зіркове подружжя вирішило тримати подалі від свого будинку грабіжників після того, як зловмисники двічі намагалися пробратися всередину оселі. Однак сусіди таким змінам не дуже раді, оскільки, на їхню думку, аналогічні паркани використовуються виключно в місцях позбавлення волі.


«Я був здивований, дізнавшись, що Бекхемам не потрібен дозвіл на планування. Тепер це місце нагадує Колдіц (замок, який використовували в якості в’язниці)», – наводять слова одного з сусідів західні видання. Самі ж Девід та Вікторія поки не коментували ситуацію, як воно жити за колючим дротом.


Джерело статті: “https://pravdatut.ua/news/zirkove-podruzhzhya-bekhemiv-vyrishyly-nalyakaty-zlodiyiv-kolyuchym-drotom”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP