Loading...

З’явилися фото українських героїв, які загинули від куль снайпера на Донбасі

У п’ятницю, 19 липня, в зоні військового конфлікту на Донбасі від кулі снайпера загинули двоє українських військовослужбовців ОМБр імені короля Данила — солдат Роман Джерелейко і старшина Олександр Бардалим.


Про це повідомив Валерій Самусь в Facebook, оприлюднивши їх фото.


Олександр Бардалим, позивний "Бармалей", командир взводу, 1986 р.н., родом з м Корсунь-Шевченківський Черкаської області. На війні він перебував з 2015 року. До звільнення з лав ЗСУ у нього залишалося всього 20 днів. У нього залишилися дружина і 6-річний син.


"Прибувши на позицію, де був поранений солдат Джерелейко, разом з командиром роти брав участь в його евакуації. В 15 метрах від позиції, при закріпленні тяжко пораненого на ношах, ворожий снайпер потрапив в старшину. Від поранення в бік і руку протягом хвилини помер на місці обстрілу", — йдеться в повідомленні.Крім того, 31-річний Роман Джерелейко родом з м Волочиська Хмельницької області. Він отримав важке поранення від кулі снайпера під час інженерних робіт по обладнанню бліндажа. Втративши багато крові, він помер в лікарні Курахового. У нього залишилися батьки, а також 6-річний син.
Як повідомляв "Апостроф", з’явилося фото молодого снайпера ЗСУ Богдана Бігуса, який загинув на Донбасі.


Також бійці ЗСУ помстилися бойовикам за загибель Богдана Бігуса, ліквідувавши одного окупанта і двох поранивши. При цьому, ще двоє українських військових отримали поранення.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-07-20/poyavilis-foto-ukrainskih-geroev-pogibshih-ot-pul-snaypera-na-donbasse/169466”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP