Loading...

Оголошено переможців FIPRESCI 10-го Одеського кінофестивалю

10-й Одеський міжнародний кінофестиваль розпочав вручати нагороди з оголошення лауреатів журі FIPRESCI (представників Міжнародної федерації кінопреси), які оцінювали фільми Національних конкурсних програм (повного та короткого метру).

Оголошено переможців FIPRESCI 10-го Одеського кінофестивалю
Оголошено переможців FIPRESCI 10-го Одеського кінофестивалю

Церемонія нагородження відбулася сьогодні, 19 липня, в одеському кінотеатрі «Родина».

Найкращим українським повнометражним фільмом, за версією критиків, став роудмуві «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча.

Стрічка розповідає про 25-річного композитора і звукооператора Вадима, який, зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання записати голоси закарпатських тварин може стати його шансом назавжди залишити незручну Україну і вирушити до привабливої Канади. Однак все виявляється значно складнішим, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш зручна для цього людина — мама Вадима.

Найкращим українським короткометражним фільмом кінокритики назвал стрічку «У нашій синагозі» Івана Орленка (копродукція України та Франції).

За сюжетом, хлопець намагається дізнатися, що сталося у старій місцевій синагозі. Одержимий, він переслідує щось досі небачене і не звертає жодної уваги на те, що відбувається навколо. За мотивами незавершеного роману Франца Кафки.

Нагадаймо, цього року членами журі FIPRESCI Одеського кінофестивалю стали кінокритик Дмитро Десятерик (Україна), журналіст, критик та медіааналітик Джованні Вімеркаті (Італія) та продюсерка і кіножурналістка Ванда Беджеллул (Швеція).

Оголешення лауретів FIPRESCI відбулося традиційно за день до закриття Одеського міжнародного кінофестивалю та оголошення решти переможців. Урочиста церемонія нагородження пройде завтра, 20 липня.

Цього року фестиваль триває в Одесі з 12 до 20 липня. Стежте за новинами та головними подіями фестивалю на «Детекторі медіа» за тегом ОМКФ-2019. Генеральним медіапартнером фестивалю є канал «Україна».Джерело статті: “https://detector.media/production/article/169137/2019-07-19-ogolosheno-peremozhtsiv-fipresci-10-go-odeskogo-kinofestivalyu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP